13 Mayıs 2013

Vodafone Faturam Yüksek Geldi!

6 ay önce Vodafone hattımı Vodafone dan memnun olmadığım için tekrar Turkcell e taşıdım taşımadan önce çağrı merkezi ile görüşüp hattıma herhangi bir ücret yansıyıp yansımayacağını sordum hattınıza herhangi bir ödeme bedeli yansımayacaktır diye söylendi ve ardından 1 ay sonra 132 tl bir fatura bedeli yansıtıldı ve daha sonra ilk gelen faturayı ödeyeceğimi söyledim ama bu yansıtılan bedelin Vodafone nun hatası olduğunu ve ödeme yapmayacağımı söyledim ve daha sonra çağrı merkezinden hatanın düzeltileceği söyledin 6-7 geçmesine rağmen düzeltilmedi ve bugun hukuk bürosundan bana mesaj geliyor...!

Fatih 239 Okunma

Cevaplar

  • Fatih 13 Mayıs 2013

    ne gerek varki vodafone .com.tr ye buradan iletişim benimle kurabilirsiniz

  • Vodafone Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Sayın İlgili , Yasal Takip sistemine aktarılan hatlara yönelik uygulama kapsamında, abonelerimizin mağdur durumda kalmamaları için uyarı mektubu gönderilmektedir. Yapılan bildirimler neticesinde ödenmeyen faturalara ilişkin yasal süreç başlatılmaktadır. Söz konusu hat için yapılan incelemede de bu kapsamda gerekli işlemlerin yapıldığı görülmektedir. İmzalanan abonelik sözleşmesinin Mali Hükümler bölümünde ödemeler hakkında detay bilgilerin mevcut olduğunu belirtmek isteriz. Bu bağlamda; düzenlenmiş olan faturalarda sorun bulunmadığını ve ödeme ile ilgili olarak borçluya tebliğ edilen avukat ile irtibata geçilmesi gerektiğini hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön