07 Nisan 2014

Vodafone Faturam Yüksek Geldi!

Şikayette bulunduğum konu faturamın şaibeli bir şekilde yüksek gelmesiydi. 26 tl yerine 48.5 tl gelmesi ve çift fatura ödememiz konusunda ısrar edilmesiydi. Çift hattım var. 542485**** no'lu hattımın faturasını düştüler. Vodafone müşteri hizmetlerini,6046 no'lu hattımın faturası niye düşmediği konusunda bilgi almak için aradığımda,yanlışlık olmuş deyip düşülen faturayı yine 48.5 tl'ye çıkarttılar. Bize dinletilen operatör kayıtlarının değiştirildiğini düşünüyorum. Şikayetçiyim. 2 dönemdir aynı şey oluyor. Geçen yıl tarife yenilemesinde de aynısı olmuştu düzelttiler. Bu kez de böyle oldu..

Sedef 59 Okunma

Cevaplar

  • Sedef 09 Nisan 2014

    bu cvp falan değil.hep aynı yazıyı gönderiyorsunuz.. kabul etmiyorum.

  • Vodafone Temsilcisi08 Nisan 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 25.03.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi07 Nisan 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön