01 Nisan 2014

Vodafone Faturam Yüksek Geldi!

Vodafone haksız yere ödediğim fatura hakkında yardımlarınızı rica ederim. 97 tl civarında fatura ödemem gerekirken 160 tl fatura ödedim. Dokümanlarım elimde. Çağrı kayıtlarını da dinleyebilirsiniz. Haklı olduğumu konu ile ilgili dönüş yapacaklarını belirtmelerine rağmen defalarca aramama rağmen çözüme ulaşmadı. Paramı geri ödemediler. Ayrıca dakikalarımın bitme mesajı
gelmedi. Bu şikayetlerimin hepsi Vodafone'da mevcuttur. Konu ile ilgili yardımlarınızı rica ederim.

Faris 32 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi07 Nisan 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 04.04.2014 tarihinde irtibat numaranızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 ya da 444 0 542 / diğer hatlardan 444 0 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 40 kuruş; 444 0 542 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi01 Nisan 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. “Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.” Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön