Vodafone Faturam Yüksek Geldi!

Salim A. |

Benim normal faturam 30 lira ama şubat ayı içerisindeki faturam 592 tl gelmiş. Vodafone fatura analizinden baktığımda birinde yenilenen faturam 500 dk ve 5000 ama 2 şubat ve 8 şubat arasında bitti gösteriliyor, görüşme ve SMS'ler ücretlendiriliyor ve 8'inden sonra tekrar ücretsiz olmaya devam ediyor.

Ay sonuna kadar 26 şubat sabahı bana mesaj geliyor ayın 2'sinde mesaj hakkı ve dk limitiniz dolmuştur diye 24 gün sonra müşteri hizmetleri ile konuştum. İtiraz talebinde bulunduk dediler. Aradan 5 gün geçti ama hala bir cevap yok. Arıyorum yoğunluk nedeni diyorlar. Ben artık bir çözüm bekliyorum beklemekten sıkıldım ve cevap gelmediği için tüketici haklarına başvurmayı düşünüyorum ben emekliyim bu faturayı ödeme gibi bir şansım yok.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Görüşme Fatura Ücretlendirme SMS Ücretlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Nisan
  17:59

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz.
  04.04.2014 tarıhınde tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin
  Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 08 Mart
  13:09

  " Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."