Vodafone Faturam Yüksek Geldi!

Mehmet Y. |

12 aylık taahhüdümüz sona ereceğinden dolayı beni Vodafone'dan aradılar. Benim hattımın aynı tarifeyle ve aynı ücretle devam edebileceğimi 500 dk her yöne 25 tl olacağını söylediler ve bende kabul ettim.

Fakat aradan 40-50 gün geçiyor nasıl oluyorsa 25 tl'lik fatura 50.7 tl geliyor.Bu nasıl bir şeydir ben çözemedim.Tabiki müşteri hizmetlerini aradığınızda kendilerine göre bir sürü sebepleri var ama sonuçta benim sabit 25 tl faturam 50.7 tl gelmiş. Vodafone'u kınıyorum.

Etiketler :

Bilgilendirme Sorun Çözme/Yönlendirme Paket-Tarife Değişikliği Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet Y.
  13 Mart
  20:16

  artık bir geri dönüş falan yapmanıza gerek yok çünkü en kısa zamanda bütün tarife cayma cezasını ödeyerek başka bir operatöre geçeceğim . Beni daha fazla soymanıza izin vermeyeceğim.

 • 13 Mart
  19:44

  "Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 13.03.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır.

  Vodafone hatlarından direkt 542 ya da 444 0 542 / diğer hatlardan 444 0 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz.

  Vodafone hatlarından ""542"" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 40 kuruş; 444 0 542 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

 • 06 Mart
  12:40

  " Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."