25 Aralık 2014

Vodafone Faturam Yüksek!

BTK üzerinden yaptığım başvuruya yanıltıcı cevap vermişler. Birinci, kimliğimde problem olmuş. Böyle bir şey olmadı. İkinci 11 ekimde tekrar başvuruda bulunmuşum. Bu da hiçbir yere başvurmadım. Üçüncü ise beni elemanları aradı 45 TL bir tarife önerdi. Ben 35 TL tarife almışken neden 45 TL ödeyeyim dedim. Siz bilirsiniz deyip beni başından def ettiler. BTK'da verdikleri cevapta önerilerini kabul etmediğim söylenmiş. Elimde tapu gibi sözleşmem var. Beni bıraksın Vodafone.

Ahmet 151 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi02 Ocak 2015

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden yapılan incelemelerde adınıza kayıtlı bulunan 0533604**** GSM numaralı hattın şikayetine konu olan hususa yönelik Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu'na ilettiğiniz şikayet yazısı karşığılında verilen cevabı yazısının geçerliliğini koruduğunu belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Vodafone Temsilcisi25 Aralık 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön