Vodafone Faturam Yine Yüksek Geldi!

Saadet K. |

Vodafone'nun yaptığı kaçıncı fazla fatura ? Yine 30 TL olan faturam 200 TL geldi.Ben artık bıktım Vodafone'u aramaktan. Sırf benim zamanımı aldığı için bile bu operatörden vazgeçeceğim. Böyle bir markanın sürekli faturayı yüksek gönderme çabası ne acı.

Gün içerisinde faturamın düşmesini talep ediyorum. Yoksa Vodafone'u dava edip tüm Vodafone kullanıcılarına ulaştığım kadarıyla Vodafone kullanmamaları gerektiğini bildireceğim. İnsanları bu şekilde meşgul etmek sinir bozmak ne kadar doğru?

Etiketler :

Görüşme Fatura Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Haziran
  08:04

  Değerli Abonemiz,

  Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz.
  Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili bilgilendirme sms'i tarafınıza gönderildiği tespit edilmekle beraber toplu süre limit aşımı nedeniyle ücretlendirme yapıldığı tespit edilmiştir.Faturalandırmanıza yönelik herhangi bir sorun bulunmamaktadır.Talebiniz doğrultusunda ayrıntılı fatura gönderimi sağlanmakla birlikte,  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”