Vodafone Faturam Yine Fazla Geldi!

Gizem K. |

35 TL fazla yansıtılan bir ücretim vardı bir daha ki aya o faturamın ödeneceğini ve kesileceğini faturam üstünden söylendi. Üstüne basa basa inanmadığımı bir daha ki aya tekrar aynısı yansıtacaklarını belirtmeme rağmen bu ay faturam yine aynı şekilde geldi. Müşteri temsilcisi de yok onu aşmışsınız yok bunu aşmışsınız bahanesi yaptı ben neyi kullanıp kullanmadığımı zaten biliyorum 2 tane faturalı hattım var ikisini de kapatacağım abarttınız artık!

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Paket-Tarife Aşımı Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gizem K.
  26 Haziran
  17:04

  aranmadım ben ve alınmayacağı söylendiği halde 35 TL faturama yine yansıtıldı ödedim fakat ay başında red tarifemle birlikte 2 hattımı da kapanışını gerçekleştireceğim

 • 28 Mayıs
  13:44

  "Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 26.05..2014/28.05.2014 tarihlerinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır.

  Vodafone hatlarından direkt 542 ya da 444 0 542 / diğer hatlardan 444 0 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz.

  Vodafone hatlarından ""542"" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 40 kuruş; 444 0 542 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

 • 20 Mayıs
  12:10

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.