21 Aralık 2013

Vodafone Faturam Tarifemin 4 Katı Geldi!

Defalarca başvuru yaptım ama bir türlü faturasıza geçemedim. Şikayet edeceğimi söyledim beni 30 ekimde aradılar ve bana özel Red Classic tarifesini geçiş yapacaklarını ve de Vodafone olarak faturamın %25'ini ödeyeceklerini söylediler. Benim bir adet ödenmemiş faturamı saat 5'e kadar ödersem kasımın 1'inden itibaren bu tarifede olacağımı telefon ile beyan ettiler.

Hemen gidip faturamı yatırdım ama Kasım ayının faturası bana 217. 00 TL geldi. ( bana dedikleri maximum faturan 50 TL'yi geçemez). Müşteri temsilcini aradım faturayı itiraz etmek için bana verilen cevap sistemde bizden sizi kimse aradığı görünmüyor diye. Ben anlattım durumu beni kayıt dışı aramış olabileceklerini söylediler. Ben ispatladım müşteri temsilcisini aradığına ama yardımcı olmuyorlar.

Şükrü 38 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi25 Aralık 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön