21 Eylül 2013

Vodafone Faturam Tarifemden Fazla Geliyor!

1 yıllık her yöne 500 dk faturalı hat kullanmaktayım taahhütlü fakat faturam sabit 25 TL gelmesi gerektiği yerde hep 35 TL'nin üstünde gelmekte acaba bunu açıklayabilir misiniz? Bu arada 444 lü hatları aramadım yurt dışını da aramadım. Ayrıca kullandığım pakette mesaj hakkım yok onu ve interneti de kullanmadım acaba ne açıklama yapacaksınız çok merak ediyorum.

Cep Avantaj 500 - Yıllık Abonelik Kampanyası Kampanya kapsamında Cep Avantaj 500 tarifesindeki aboneler, 12 ay taahhüt vermeleri karşılığında, 12 ay boyunca tarifenin aylık ücreti üzerinden 5 TL
indirim kazanarak tarifeden KDV, ÖİV dahil 25 TL'ye yararlanabileceklerdir.

Tayfun 43 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi27 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Hattınızla ilgili faturanıza aylık paket ücreti,sms kullanım ücreti,paket dışı arama ve vergi ücreti yansımıştır. Hatalı bir ücretlendirme bulunmamaktadır.. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi21 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön