16 Mayıs 2013

Vodafone Faturam Kabartılmış Ama İnternet Hizmeti Yok!

Telefonum Blackberry 9900 bold. internet için hattıma hemen BİS paketi tanımlattım. ki 16. 9tl lik ücreti olan bis paketini alırken sınırsız internet diye belirtildi. sonraki günlerde ne zaman telefonda internette gezinsem Vodafone dan 5 tl lik net kullanımı yaptığımı belirten mesaj geldi.

Müşteri temsilcisi BİS sınırsız paketiniz var yanlışlık olmuş düzeltiyorum dedi ve faturama yansımayacağını belirtti. bu durum bir kaç kez tekrarlandı. Sonrasında öğrendim ki hata falan düzeltmemişler. farklı bir net bağlantısı daha hattıma tanımlamışlar. iptal ettirdim. faturam 47 tl olması gerekirken 80 tl ye yakın ve BİS paketimle de sınırsız internet vaadinde bulunmalarına rağmen internet kullanamıyorum.

Müge 50 Okunma

Cevaplar

 • Müge 27 Mayıs 2013

  22 mayıs 2013 tarihinde yaptığım internetle ilgili şikayetişme hala vodafon tarafından geri döünlmemiş ve herhangi bir bilgilendirme yapılmamıştır.

 • Müge 22 Mayıs 2013

  dün vodafondan gelen mesaj da faturamın 59,80tl olduğu belirtilmiş. oysaki güncel fatura bu rakamdan daha yüksekti. belli ki şikayet üzerine indirim yapılmış. ama ben hala telefonum üzerinden interneti sadece maillerime bakmak ve bikaç siteye girişte kullanabiliyorum. vodafonun bıs paketiyle resmi sitesinde yazanlarla benim kullanımımın ilgisi yok. bu konuda hala madur ediliyorum. ayrıca telefonumu modem olarak kullanıp bilgisayarımdan internete de bağlanamıyorum. vodafonun taahhüt ettiği hizmettten yararlanamamaktayım ki bu hizmetin bedelini de benden tahsil ettiği halde. bu konunun acilen vodafon tarafından çözüme kavuşturulmasını talep ediyorum. 17 yıl turkcell kullanıcısı olduğum dönemde müşteri hizmetleri, teknik servisleri ve taahhüt ettiği kullanımları firma hep destekledi müşteri olarak yarı yolda bırakmadı.vodafon fiyat ve hizmet açısından daha uygun fiyatlı göründüğü için geçiş yaptım ama bana en başından beri yaşattıklarından dolayı çok pişmanım.

 • Vodafone Temsilcisi16 Mayıs 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden,532357****numaralı hattınıza ait detaylı inceleme başlatılabilmesi için dönem faturanızın sistemlerimize yansıması gerektiği bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

 • Vodafone Temsilcisi16 Mayıs 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön