08 Şubat 2014

Vodafone Faturam İki Kere Ödendi!

Vodafone'da 0542896**** numaralı hattımı Mayıs 2013'te başka bir operatöre geçirmek istedim. 222 TL cayma bedeli diye belirttiler. Haziran 25'de kendi banka hesabımdan 225.33 TL'lik ödemeyi internet üzerinden yaptım. 1 hafta sonra eşimin kredi kartında otomatik ödemede konu olan hat için tekrar 222 TL ödeme çekmişler.

Müşteri hizmetleri ile görüştüm. İki kere ödendiği bilgisayarda göründü. Bana Vodafone faks numarasını vererek buraya dilekçe göndermemi istedi. Dilekçeyi 26 Eylül ve Ekim başında 2 kere gönderdim. Telefonla sürekli geri dönüş yapılacağı söylendi. Artık bununla ilgili paramın iadesini istiyorum.

Volkan 111 Okunma

Cevaplar

 • Volkan 12 Mayıs 2014

  Değerli Vodafone, Yöneticilerinizden biri ile sadece telefonda 5 dakika istiyorum. olayları kendi dilimin döndüğünce ona aktarmak onu böyle bir durumda bir mağdurun neler yapabileceği hakkında bilinçlendirmek istiyorum. Hatta bu yazıyı okuyan vodafone yetkilisininde şuan aklında bu bilinçlenme ile ilgili ufak tefek hayaller canlanmıştır. içimizdekileri direkt dökebileceğimiz yöneticilerin var olduğu kurumsal firmaların Türkiyede oluşması dileğiyle..

 • Volkan 20 Nisan 2014

  Evet Vodafone oldu 2 ay. Bir daha da dönüş yapmazsınız muhtemelen. Konu tüketici haklarına kadar gidecek. Bundan sonra cevap vermesenizde olur. O parayı sizden ole veya bole alacağım. Burayada yazacağım

 • Volkan 20 Nisan 2014

  Sıfırlar... Müşteri memnuniyeti falan hikaye.. Aradılar 1 kere ondan sonra dönüş bile yapmadılar.

 • Volkan 14 Mart 2014

  Şikayete cevap verdiğinizden beri 1 ay geçti. Dediğiniz belgeleri gönderdim. Sizin yaptığınız hata yüzünden aradan neredeyse 1 yıl geçti hala paramın peşindeyim. Önemli olan buraya yazılan şikayete anında cevap vererek CEVAPLANDI yazısını şikayetin tepesinde belirtmek olmamalı. Gerçekten şikayetler ile ilgili sonuca ulaşmanız gerekiyor. Hayır araştırıyoruz diyorsanız eğer cevap verin. Aslında bu şikayetler sonuçlanmadıkça şikayet sahibi yorum yazdıkça tekrar tekrar cevaplanmadıya düşecek şikayet. Bakın o zaman nasıl da değerli aboneniz oluyoruz. Bu şikayet ile ilgili cevap verecek bir tane düzgün çalışanınız yok mu?

 • Volkan 08 Mart 2014

  Evet 2 gün sonra tam 1 ay olacak. Hala bilgi verilmedi tarafıma?

 • Volkan 26 Şubat 2014

  Aradan 10 gün geçti. Dediğiniz belgeleri gönderdim. Değerli aboneniz bekliyor. Sonuç yazın bari.

 • Volkan 17 Şubat 2014

  17.02.2014 bugun, istedikleri dilekçe, nufus cuzdani fotokopisi, 2 farklı bankanın ödeme dekontunu 0212 367 50 00 nolu faksa sabah gönderdim. Üstüne telefonda görüştüğümüz üzere 542 müşteri danışma hattını arayarak oradaki müşteri temsilcilerinden birine bildirdim. Umarım kısa zamanda çözülür.

 • Vodafone Temsilcisi14 Şubat 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 13.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

 • Vodafone Temsilcisi10 Şubat 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön