06 Mayıs 2013

Vodafone Faturam Her Ay Mutlaka Fazla Geliyor!

Faturam her ay mutlaka fazla geliyor.Kullandığım tarife bana zaten yetiyor artıyor bile dakikalarım kalıyor. Fakat ne yazık ki her ay 25 lira 35 lira fazla ödüyorum bu konu ile yardım almak için müşteri hizmetlerini aradığım zaman da yeterli bilgi ve sonuç alamıyorum.iki buçuk senedir bu şekilde sorunlu bir hat kullanıyorum taahhüt verdiğim içinde mecbur kullanıyorum bu sebeple de Vodafone yardım ve çözüm üretmiyor.

Diğer GSM operatörleri gibi değil yani ama bu sefer çözüm üretmedikleri sürece faturamı ödemeyeceğim ve operatörümü değiştireceğim her gün müşteri hizmetlerini arayıp yardım isteyip sonuç alamamaktan da sıkıldım keşke Vodafone u tercih etmeseydim dedirttiler.

Ünzüle 46 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 07.05.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, 541588**** numaralı hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Vodafone Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön