13 Mart 2014

Vodafone Faturam Haksız Yere Fazla Geldi!

70 tl'lik aylık faturam 98 tl geldi. Aradım müşteri hizmetlerini konuştum dakikalarımı aştığımı söylediler.01/02/2014 tarihinde dakikalarımı aşmaya başlamışım. Halbuki özet yazıp 7000'e mesaj attığımda kullanabileceğim dakikalarımın olduğunu gösteriyordu ve dakikalarımın bittiğine dair mesaj 16/02/2014 tarihinde geldi.

Bu yanlışı düzeltmek için Vodafone müşteri hizmetlerine şikayette bulundum bana döneceklerini söylediler hala dönmediler. Bu ne saygısızlık kardeşim uzun zamandır Vodafone'u kullanıyorum bu yaptıklarıyla gözümden düştüler. Hattımı başka operatöre taşıyacağım.

Halil 33 Okunma

Cevaplar

  • Halil16 Mart 2014

    müşteri temsilciniz beni aradı ve bir takım şeyler söyledi bende o ay ki konuşma dökümlerimin ayrıntısını istedim bana gönderdikleri sadece normal bir faturaydı bu mu sizin bilgilendirmeniz.

  • Vodafone Temsilcisi13 Mart 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 13.03.2014 13:19 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi13 Mart 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön