06 Mayıs 2013

Vodafone Faturam Fazlasıyla Fazla Geldi!

Faturam 167 tl geldi. Sebep olarak tarifem bitmiş 5 tl 500 dk konuşmamı geri almışlar. Ama benim tarafıma bununla ilgili herhangi bir şekilde bildirim mesaj gelmedi yoksa 500 dk dan sonra konuşmazdım çünkü ben o kadar zengin değilim şirket yönetmiyorum. 1 ay önce aradığımda da telefondaki bayana sordum bitince tarifem ne olacak diye herhangi bir değişiklik olmaz denildi. taahhüt verirseniz 1 sene daha uzatılır dedi.

Şu an şoktayım ve ben bu kadar faturayı ödeyemem. Bu konuda Vodafone dan şunu beklerdim. Artık 500 dk nız var içeriğinde bir mesaj göndermesini ya da telefonda beni bilen birinin bilgilendirmesini. Gereğinin yapılmasını istiyorum. Haksızlık bu!

Çiğdem 13 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi05 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, ücretlendirme itirazınızın sonuçlandığını ve fatura hesabınıza alacak girişi yapıldığını belirtmek isteriz. Hesaba iade işlemlerinin gerçekleşmesi için, banka hesap bilgileri, iban no, imza ve irtibat numarasını içeren dilekçe ve kimlik fotokopisi; kendi hesabınız yok ve hesap başka birine ait ise o kişinin ve kendinizin kimlik fotokopisi, banka hesap bilgileri , iban no, imza ve irtibat numarasını içeren dilekçenizi 0212 3675000 nolu faks numaramıza göndermeniz yeterli olacaktır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Çiğdem20 Mayıs 2013

  otomatik mesaj göndermeyi ben de bilirim. Geri dönüş falan yapıldığı yok . Herşeyin kolayı falan da yok vodafoneda

 • Çiğdem20 Mayıs 2013

  çözüm sürecinizden memnun değilim yani bir çözüm olmadığı için memnun değilim. haftada 1 şikayet yazmaya ve etrafımdaki insanlara sizi kötülemeye devam edicemm.

 • Vodafone Temsilcisi08 Mayıs 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön