29 Nisan 2013

Vodafone Faturam Fazla Geldi!

542782**** numaralı Vodafone hattı kullanmaktayım. nisan 15 inde tarafıma 243 tllik fatura çıkartılmış oysa cihaz bedeli ve konuşma tutarı olarak taahhütlü 116. 60 olması gerekirdi. İnceleme yaptığımda mobil ödeme servislerine 124 tllik bir ödeme gözüküyor. oysa 2012 şubat ayında hattımda yine yaşadığım sorundan dolayı mobil ödeme servislerine hattımı kapattırmıştım ve bilgim dahlinde açılabileceği söylenmişti. bilgim olmadan bu servis açılmış ve bana borç çıkartıldı. Vodafone gibi büyük bir gsm şirketi nasıl böyle bir hata yapar. 2. defa yapılan bu hatadan dolayı vodafone a olan tüm güvenim kayboldu taahhütüm biter bitmez hattımı iptal ettireceğim.

Yetkin 111 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi01 Mayıs 2013

    "Değerli Abonemiz, Mailinize istinaden hattınız bazında inceleme gerçekleştirildiğinde, 7979 -Mikro Ödeme Sistemleri İletişim San. ve Tic. AŞ servisine kullanım ücretinizin yansımış olduğu tespit edilmiş olup, ücretlendirme ile ilgili olarak detaylı bilgiyi 7x24 Firmanın Müşteri hizmetleri numarası olan 542 404 6593 den öğrenebileceğinizi iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş "

  • Vodafone Temsilcisi29 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön