09 Mayıs 2014

Vodafone Faturam Fazla Geldi.

3 yıldır her yöne 500 dk faturalı kampanyasından faydalanmaktayım.2014 Şubat ayında Vodafone dan aranarak 21 TL olan tarifemin 24,5 TL olarak devam edip etmemesi sorulduğunda onay verdim.Ancak bir sonraki faturam 52 TL olarak geldi.Müşteri hizmetlerini aradığımızda incelenip bir sonraki ay ücret alınmayacağı söylendi.Ancak bir sonraki ay da 28 TL fatura geldi.

Tekrar aradığımızda incelenip bir sorun olmadığı şeklinde bilgilendirildik.Neden 52 TL geldiği hakkında bilgi alamadık.Ayrıca 24.5 tl olacağı söylendiği halde neden 28 TL fatura gönderildi? Müşteri hizmetleri olayı çözmemiştir.En kısa sürede belgeleriyle bilgilendirilmek ve para iadesi istiyorum.Aksi takdirde hukuki işlem başlatacağım.

Duygu 152 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi09 Mayıs 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz probleme yönelik inceleme sonuçlanmış olup, aynı konulu şikayetinizin Müşteri Hizmetlerimize de iletildiği 06.05.2014 tarihinde detaylı bilgi verildiği görülmüştür. Aktarılan bilgilerin geçerli olduğu bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön