29 Ağustos 2013

Vodafone Faturam Fazla Geldi!

Uzun zamandır Vodafone abonesiyim , üye olduğum pakette 3 ay ücretsiz sms hakkım bulunmaktaydı. 3. ayın sonunda sms hakkımın ücretsiz olarak bittiği bilgisi geliyor ama 11 TL karşılığında devam edebilirsiniz yazıyordu. 2 adet numaram var (505 620 ****) 400 TL fatura geldi ona. Bu numaramın düzeltmesini yapıldı ödeme iptal edildi. Aynı şekilde 536670 **** nolu numarama aynı işlem yapılmıyor. Bunların yaptığı mantığı anlamıyorum.

Mustafa 77 Okunma

Cevaplar

 • Mustafa 12 Eylül 2013

  vodafonla baglantımı kestim bu aykı faturamın kesılmesını beklıyorum . müşteri memnuniyeti sıfır . hangı zihniyetle calısıyorlar anlamıyorum

 • Vodafone Temsilcisi30 Ağustos 2013

  Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. 0536670****nolu hattınız üzerinde yapılan kontroller sonucunda 22.07.2013 tarihinde sms yolu ile bilgilendirme sağlandığı tespit edilmiş olup,tarafımızca müdahalesinin sağlanamayacağı bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

 • Mustafa 29 Ağustos 2013

  Anlayışınız için teşekkler bu sorunun çözülmesini istiyorum

 • Vodafone Temsilcisi29 Ağustos 2013

  "Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön