03 Mayıs 2013

Vodafone Faturam Çok Yüksek Geldi!

Belirttiğim hat eşime ait son gelen fatura 201tl. 1000 dakikalık kamu paket. Nisan ın 26sında mesaj ile dakikalarınızın %80 ni, 27 nisan akşamı ise %100 nü kullandınız uyarısı geldi. 29 Nisan da ise 201 tl fatura mesajının gelmesi anormal değil mi? Gerekli itirazı bayiye yaptık ama Vodafone merkezinden kısa mesajla Faturada yanlışlık yoktur bilgisi geldi. AYRINTILI FATURA YOK . Nasıl oluyor da 27 nisan akşam onda biten dakika paketi. 29 Nisan sabahında 201 lira olarak geliyor? Hiç bir açıklama vs yok. . Avea hattımızı Vodafone hattına transferin bedeli mi bu?

Erol 37 Okunma

Cevaplar

  • Erol 06 Temmuz 2013

    vodafonmu kesinlikle hayır..Sözleşmem bittikten sonra yenileyeceğimi hiç düşünmüyorum

  • Vodafone Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup,505933****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde paket kapsamında verilen dakikalarınızı aşmanız nedeni ile ücretlendirildiğiniz tespit edilmiştir.Bilgilendirme sms'leri 24 saat içersinde gönderilmiş olup,ücretlendirmenize yönelik sorun olmadığı tespit edilmiştir.Tarafınıza ulaşan bilgilendirme sms'leri 22.04.2013 tarihi ile 21.05.2013 tarih aralığında ki kullanımlarınızı kapsamaktadır.Yeni dönem kullanımlarınız için ulaşan bilgilendirme sms'dir.Sorun bulunmamaktadır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön