16 Nisan 2014

Vodafone Faturam Çok Yüksek Geldi.

07 mart- 06 nisan 2014 dönemine ait faturam 156.00 gelmiştir Vodafone'de her kampanya yenilenmesinden sonra ben bu sorunu hep yaşıyorum. Kampanyam bittikten sonra yenilenmesi için Vodafone tarafından aradılar kampanyamı yenilemek isteyip istemediğimi sordular aynı kampanyamın devam etmesini ve ek ücret özelikle gelmemesi şartıyla kabul etim ve yenilendi.

3-4 aydır hep yüksek gelen faturalarıma da hiçbir şekilde geçerli cevap alamadım. Kampanya sonrasındaki gelen faturalarım 50 ve 80 arasıydı ve bu ay özelikle konuşma süreme dikkat ettim ve kotamıda aşmadığıma eminim buna rağmen 156 TL geldi. Fatura detayımda 47 TL artı vergi ücreti falan diye yazıyor. Bu nasıl birşey şikayetim var.

Güler 38 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi17 Nisan 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 17.04.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi16 Nisan 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön