03 Şubat 2014

Vodafone Faturam Çok Yüksek Geldi

Faturamın sabit ücreti her ay 25 tl. Ancak bu ay gelen Faturam 130 tl. Görünce şok oldum. 118 dakikamı kullanmadığım halde 3 tane gönderilen multimedia dan 33'er lira kesilmiş. Müşteri temsilcisi ile defalarca konuştum. Ancak faturam düzeltilmedi. Bütün ailem Vodafone kullanıcısı. Diğer gsm operatörleri indirimlere giderken Vodafone'un tavrı hiç hoşuma gitmedi.

Üstelik 2 gün temsilciye bağlanmakla uğraştım. S**adındaki kız yetkilinin beni arayacağını söyleyip yüzüme kapattı. Hala bekliyorum. Başka da bir şey demiyorum. Umarım sözünüzde durursunuz Vodafone.

Veysiye 31 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi19 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 19.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi03 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön