Vodafone Faturam Çok Kabarık Geliyor!

İbrahim Halil Y. |

Vodafone abonesiyim faturalarım haddinden fazla kabarık geliyor ve bu durumu müşteri hizmetlerine söylediğim zaman çözüm bulamıyorlar faturamda her ay önceki aydan devir ve gecikme bedelini görüyorum ayrıca tahsilatıma aracılık eden hizmetler varmış bu neye benim tahsilatıma ne aracılık ediyor ki bu benim faturama yansıyor bunun aydınlatılmasını istiyorum.

Etiketler :

Vergi ve Ek Ücretler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Mayıs
  09:24

  Değerli Abonemiz,

  Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz.
  Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili bilgilendirme sms'i tarafınıza gönderildiği tespit edilmekle beraber toplu süre limit aşımı nedeniyle ücretlendirme yapıldığı ve fatura tutarınıza cihaz taksit bedelinin yansıtıldığı tespit edilmiş olup,faturalandırmanıza yönelik herhangi bir sorun bulunmamaktadır.  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

 • 23 Mayıs
  08:22

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”