07 Mayıs 2013

Vodafone Faturam Aşırı Şekilde Kabarık Geliyor!

Vodafone şirketinden şikayetçiyim adıma kayıtlı olan 2 adet faturalı hat var 0544 541 ****()054341**** ve ikisiyle ilgili müşteri temsilcileri ile görüştüm konu ile hattı alırken koşulları aldıktan sonra değişiyor ve bende bunları geç fark ettim iptal ettirdim bana yeni yeni hesaplar çıkardılar. Konuyla ilgili kayıtlarım var kendilerinin sisteminde müşteri temsilcilerinden biri bana diyor ki biz mecbur değiliz bu kadar detaylı içeriği anlatmaya!

İdris 24 Okunma

Cevaplar

 • İdris20 Mayıs 2013

  işiniz gücünüz aynı kelimeler tarafıma ulaşmanızı istiyorum

 • İdris08 Mayıs 2013

  konuyla ilgili araştırmalarınıza itiraz ediyorum daha detaylı araştırmanızı istiyorum ben bu işin peşini brakmayacagım sizde bunu iyi bilin .................

 • Vodafone Temsilcisi08 Mayıs 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden,544541****ve 543410****numaralı hatlarınız üzerinde yapılan kontrollerde ücretlendirme şikayetiniz incelenmiş olup,faturalandırmanıza yönelik sorun olmadığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Vodafone Temsilcisi08 Mayıs 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön