11 Eylül 2013

Vodafone Faturam 2'ye Katlandı!

Yaklaşık 10 senedir Vodafone kullanmaktayım. Cep kamu tarifesi kullanmaktaydım. En son 1 yıllık taahhüdüm temmuz ayında bitmeden birkaç gün önce müşteri hizmetleri tarafından arandım. Normalde 500 dk Vodafone'lularla, 500 dk diğer operatörlerle konuşmam varken bunun ayırım olmaksızın 1000 dakika olacağını anlattı müşteri hizmetlerindeki çalışan ve fatura 35 TL'lik fatura olacaktı taahhüt bitene dek.

Onay verdim, ağustos ayının sonuna doğru bana %80 konuşma limitimin dolduğu ile ilgili mesaj geldi. 1-2 gün sonrada ay bitti. Şuan yeni fatura elimde ve 70 lira. Ben ne konuştuğumu biliyorum. Şimdi soruyorum bu faturanın 2 ye katlamasının sebebini? 10 yıllık Vodafone'lu olmamın bir ödülümü bu?

Muhammed 57 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi20 Eylül 2013

  “Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, ücretlendirme itirazınızın sonuçlandığını ve fatura hesabınıza alacak girişi yapıldığını belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Muhammed 16 Eylül 2013

  bir dahamı asla...en kısada sürede kurtulmak amacım.

 • Muhammed 16 Eylül 2013

  bugün 16 eylül gecesi ve hala bekliyoruz...inceleme yapılıp dönülecek diye..35 tl nin peşine düştünüz resmen..en yakın sürede vodafonu hayatımdan çıkaracagımdan emin olabilirsiniz..ailemin hatlarıda dahil..

 • Muhammed 15 Eylül 2013

  bugün 15 eylül.daha nekadar incelenecek merak ediyorum? faturayı yatırmammı bekleniyor?

 • Vodafone Temsilcisi11 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön