24 Ağustos 2013

Vodafone Faturalı Hattımı Habersiz İptal Etti!

Yaklaşık 6 yıldır Vodafone faturalı hat kullanıyorum. Bu sabah benden habersiz Vodafone firması hattımı iptal ediyor ve işim gereği telefonla ulaşılmam gerekiyor. Hattım iptal olduğu için insanlar bana ulaşamıyor. Ayrıca iptal olan hattımın üzerinde Taahhütüm var bence vodafone sırf cayma bedelini yansıtmak için hattımı benden habersiz iptal etti.

Konuyla alakalı olarak kendilerine 542'den ulaştım düzelteceklerini söylediler halen bir şey yok. Tüketici mahkemesine başvuruda bulunup gerekli mercilere de dilekçemi yazacağım benim mağduriyetimi nasıl telafi edeceklerini bilmiyorum. Vodafone kullandığıma pişman ettiler....

Mustafa 387 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi17 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 544620****numaralı hattınıza yönelik gerekli,düzeltmelerin sağlandığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön