15 Mayıs 2013

Vodafone Faturalı Hattıma Habersiz Olarak Mobil Ödeme Adı Altında Para Yansıtıldı!

Faturalı Vodafone hattı kullanmaktayım.19.04.2013 tarihinde saat 10.48'de tarafıma 65,95 tl tutarındaki mobil ödeme adı altında faturama yansıtılmış bulunmaktadır. Ben tarafımca bu ödemenin bilgim dahilinde gerçekleşmediğini dile getiriyorum.

Ayrıca Vodafone Müşteri Hizmetleri'ne ilk danışmam da bana 542 404 65 93 nolu numarayı vermiş olup, arayarak daha fazla bilgi alacağımı söylemişlerdi ki numarayı arayınca öyle bir numaranın olmadığını öğrendim.İkinci aramamda ise 0212 266 98 90 nolu numarayı aramamı söylendi. Yine bunu da aramalarım sonucunda müşteri temsilcisinin yoğun olduğunu daha sonra tekrar dönüleceğini iletti. Fakat zaman geçmesine karşın hala aramadılar.

Mehmet 4.028 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet15 Mayıs 2013

    Benim size dile getirdiğim şeyleri aynı şekilde siz tekrardan anlatmışsınız. Ben 0212 266 98 90 ı ne zaman arasam meşgul oluyorken, ben 17.19'da aramama karşın bana ertesi gün 13.38'de dönülmüş. Müşterilerini bu denli önemsemediğinizi de hep aynı şeyi tekrarına düşünüz ve çözüm bulmak yerine başınızdan savmayı daha kolay buluğunuz gösteriyor.

  • Vodafone Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 15.05.2013 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. Faturanıza yansıyan 69,95 TL Mobil Ödemenin C_MOP_Sanalika ürün ödemesi olduğu tespit edilmiştir. İşlemler internet üzerinden kullanıcı tarafından alınıan oyun / ürün bedelinin telefone gelen bilgi mesajının onaylanması şeklinde gerçekleşmektedir. Hizmet alınan firmaya ait müşteri hizmetleri numarasının 212 266 98 90 olduğunu belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön