18 Kasım 2013

Vodafone Faturalı Hattı Kontörlüye Çevirmiyor!

Faturalı GPRS hattı kontörlüye çevirmek istiyoruz ama Vodafone şubesi 542 müşteri hizmetlerine yönlendiriyor. Müşteri hizmetleri de işlemin Vodafone şubelerinden yapılması gerektiğini söylüyor. Kurumsallıktan uzak işliyorlar. Herkes birbirine yönlendiriyor.

Görkem 48 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi19 Kasım 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 18.11.2013 ve 19.11.2013 tarihlerinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 ya da 444 0 542 / diğer hatlardan 444 0 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından ""542"" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 40 kuruş; 444 0 542 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. İşlemin yapılmadığına yönelik şikayetinizle ilgili müşteri hizmetleri aramanıza ait çağrının dinlenebilmesi için, müşteri hizmetlerini aramak üzere hangi numaradan çağrı başlattığınızı tarih ve saat bilgisi ile iletmenizi rica ederiz. Çağrı dinlenerek gerekli işleyişler sağlanacaktır. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi18 Kasım 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön