16 Ekim 2014

Vodafone Faturalı Hattan Faturasıza Geçişte Sorun!

Başlıktan belli olduğu üzere faturalı hattımdan faturasıza geçme talebinde bulundum. İçinde çokça dakika bulunan (200 dk civarı) faturalı hattımı faturasıza geçirdiler ve içindeki dakikalarım gitti. Bununla ilgili bana hiçbir bilgi verilmedi ancak dakikalarım gitti.

Murat 1.148 Okunma

Cevaplar

 • Murat 30 Ekim 2014

  Konuyla ilgili hiçbir gelişme olmadığı gibi kullanamadığım dakikalarım olmasına rağmen her ay düzenli ödediğim 26 TL olan faturam bu ay 29,1 TL geliyor... Buna yapacak hiçbir yorumum yok. Şimdi askere gideceğim için işlem yapamayacağım ancak 6 ay sonra asker dönüşünde kesinlikle vodafone firmasını kullanmayı düşünmüyorum.

 • Vodafone Temsilcisi21 Ekim 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 20.10.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Murat 20 Ekim 2014

  Konuyla ilgili hiçbir düzeltilme yapılmamıştır halen aynı konuyu değerlendireceğiz zırvalamaları devam etmektedir

 • Vodafone Temsilcisi16 Ekim 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön