Vodafone Faturalı Hattan Faturasıza Geçişte Sorun!

Murat A. |

Başlıktan belli olduğu üzere faturalı hattımdan faturasıza geçme talebinde bulundum. İçinde çokça dakika bulunan (200 dk civarı) faturalı hattımı faturasıza geçirdiler ve içindeki dakikalarım gitti. Bununla ilgili bana hiçbir bilgi verilmedi ancak dakikalarım gitti.

Etiketler :

Bilgilendirme Paket-Tarife Değişikliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat A.
  30 Ekim
  20:12

  Konuyla ilgili hiçbir gelişme olmadığı gibi kullanamadığım dakikalarım olmasına rağmen her ay düzenli ödediğim 26 TL olan faturam bu ay 29,1 TL geliyor... Buna yapacak hiçbir yorumum yok. Şimdi askere gideceğim için işlem yapamayacağım ancak 6 ay sonra asker dönüşünde kesinlikle vodafone firmasını kullanmayı düşünmüyorum.

 • 21 Ekim
  15:19

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 20.10.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır.

  Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz.

  Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Murat A.
  20 Ekim
  16:54

  Konuyla ilgili hiçbir düzeltilme yapılmamıştır halen aynı konuyu değerlendireceğiz zırvalamaları devam etmektedir

 • 16 Ekim
  16:10

  " Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.


  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin
  Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.


  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."