05 Temmuz 2013

Vodafone Faturalı Hat Ücretlerindeki Tutarsızlık!

Ben Cep Kamu üyesi idim 850 dk Vodafone 150 dakika her yöneydi ve ücret 20 TL idi. Abone merkezinden arandım her yöne 500 dk tüm kamularla mesajlaşmak ve konuşmak bedava denildi.Bir sonraki ay 40 TL üzeri fatura geldi. Aradım kampanyaya geçişi dediler. En son Haziran dönemi faturası 63 geldi. Gelen mesajda 250 dk her yöne limitiniz bitti.

Konuştuğunuz süre yeniden ücretlendirilecek diyor. Müşteri hizmetleri de sadece oyalıyor bir konuşma 20 dk sürer mi? Onu da ücretlendiriyor. Önceki tarifemde daha çok konuşup standart ödeme yaparken şimdi eski tarifemin yarısı kadar konuşmazken 3 katı fatura geliyor. Çözüm GSM operatörümü değiştirmek. Mağduriyetimin giderilmesini ve çözüm bulunmasını arz ederim.

Zeliha 30 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi10 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden,541255****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde ücretlendirme şikayetiniz uzman ekiplerce incelenmiş olup,kullanımlarınıza istinaden ücretlendirildiğiniz tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi05 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön