13 Şubat 2014

Vodafone Faturalarım Yüksek Geliyor.

Biz şirketiz. Temmuz 2013'de Turkcell'den Vodafone'a geçiş yaptık. Vodafone sözleşme yaparken Turkcell'den cayma bedellerini ödeyeceğini, 2 adet iPhone ve 1400 tl'lik akaryakıt fişini vereceğini taahhüt etti. Oysa ki aylık sözleşme tutarı yurtiçi ve yurt dışı toplam da 541 TL fatura gelecekti.

2. faturadan itibaren faturalar yüksek gelmeye başlayınca araştırmasını yaptığımızda bizim talepte dahi bulunmadığımız ve hiçbir şekilde teslim almadığımız 3. bir iPhone tanımlandığını öğrendik. Defalarca Vodafone ile irtibata geçmemize rağmen bir netice elde edemedik. Hala faturaları ödemekteyiz. Tarafınızca gereğinin yapılmasını arz ederiz.

Mehtap 51 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi16 Nisan 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 14.04.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Mehtap17 Şubat 2014

    hiçbir hizmetinizden memnun kalmadık. maalesef hiç bir dostumuza sizi tavsiye edemiyoruz.

  • Vodafone Temsilcisi13 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön