22 Aralık 2014

Vodafone Faturaları Yanlış Hesaplıyor.

20.11.2014 saat 21:55--21.11.2014 saat 21:55 saatleri arası her şey dahil pasaport paket aldım. Bu paket çerçevesinde internet kullandım. Mesaj attım ve arama yaptım.

Ancak fatura hesaplandığında aldığım paket hesaba katılmamış ve tüm kullanımlarımı hesaplayıp KDV'sini de ekleyip faturama ilave etmiş sağ olsun Vodafone. Faturama itiraz ettim ama fazlalık bulamamışlar. Bir zahmet fatura detayına bakmaya üşendiler ya da hesap yapamıyorlar.

Eklediğim resimde ilgili saat dilimini paylaşıp hesaplanan ücretleri topladım. Artık gerisini halledin. Fazla hesaplanan tutarı (109.05 lira) ve buna giydirdiğiniz KDV'yi faturamdan kaldırınız.

Çağdaş 1.124 Okunma

Cevaplar

  • Çağdaş 07 Ocak 2015

    Şikayet geçerlidir. Sorun çözülmemiştir.

  • Vodafone Temsilcisi22 Aralık 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön