Vodafone Faturaları Yanlış Hesaplıyor.

Çağdaş G. |

20.11.2014 saat 21:55--21.11.2014 saat 21:55 saatleri arası her şey dahil pasaport paket aldım. Bu paket çerçevesinde internet kullandım. Mesaj attım ve arama yaptım.

Ancak fatura hesaplandığında aldığım paket hesaba katılmamış ve tüm kullanımlarımı hesaplayıp KDV'sini de ekleyip faturama ilave etmiş sağ olsun Vodafone. Faturama itiraz ettim ama fazlalık bulamamışlar. Bir zahmet fatura detayına bakmaya üşendiler ya da hesap yapamıyorlar.

Eklediğim resimde ilgili saat dilimini paylaşıp hesaplanan ücretleri topladım. Artık gerisini halledin. Fazla hesaplanan tutarı (109.05 lira) ve buna giydirdiğiniz KDV'yi faturamdan kaldırınız.

Etiketler :

Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Çağdaş G.
  07 Ocak
  16:34

  Şikayet geçerlidir. Sorun çözülmemiştir.

 • 22 Aralık
  11:49

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.