16 Kasım 2013

Vodafone Faturaları Ödediğim Halde Hattım Hala Kapalı!

30. 09. 2013 ve 30. 10. 2013 tarihine ait faturalarımı geç ödedim. Ancak üzerinden 15 gün geçti ve hala açılmadı. Hattım üstüne üstük bir de bu ayın faturası geldi. Hiç kullanmadığım halde 95 tl daha yatırmam gerekecek ödediğim halde aileme fatura borcu gönderilmiş ailemle olan ilişkime kadar gitti bu fatura sorunu artık açabilir misiniz dilekçe bile yazdım. 3 kere dekontlarımla Vodafone merkezine gittim. Yine sistemde gözükmediğini söylediler. Ödedim dekontlarımda duruyor. Artık bir şekilde açar mısınız şu hattı? Yoksa tüketici haklarına şikayet etmek zorunda kalacağım.

Melike 373 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi19 Kasım 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden,5452005****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde hattınıızn aktif olduğu görülmüştür.Hattınıza yönelik sorun bulunmamaktadır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi16 Kasım 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön