27 Mayıs 2014

Vodafone Faturaları Kabus Gibi.

Şirketimize ait 5 adet faturalı kurumsal hattımıza (0542 006 ****) Mart ayından beri çok yüksek faturalar geliyor. İtirazımız üzerine indirim yapılıyor fakat sanki indirim yapılmamış gibi hatlarımız haksızca kesiliyor. 12 Mayıs günü telefonla beni arayarak 443 Lira bize iade edeceklerini belirttiler. Ben de faturalarımızdan düşebileceklerini belirttim. Şimdi mayıs dönemi faturası 561 Lira gelmiş..Bu ne faturası bizim hatlarımızın hepsi limitli toplam 5 faturamıza gelecek azami tutar 220 lirayı geçemez. İşi gücü bıraktık Vodafone ile uğraşmakla geçiriyoruz.

Alaettin 136 Okunma

Cevaplar

 • Alaettin30 Haziran 2014

  Haziran faturası aynen 4 katı fazla geldi..Allah ınızdan bulun..Halen çözüm bulamadınız...Sizin gibi teknoloji firması olmaz olsun...Sizstemsel arıza varmış..İnsanların sabrını deniyorlar resmen..

 • Vodafone Temsilcisi12 Haziran 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 06.06.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Alaettin04 Haziran 2014

  Halen çözüm bulunmuş değil..İtirazımıza çare olamıyorlar..

 • Vodafone Temsilcisi27 Mayıs 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön