Vodafone Faturalandırma Sorunu!

Hüseyin B. |

Taahhüdü biten data hattımın yenilenmesi için Vodafone müşteri hizmetleri tarafından arandım. Yeni kampanyalarının olduğunu yeniden taahhüt vermem halinde 6 GB olan kotamın 7 GB olacağını ve yeni gelecek olan faturalarımın da vergiler dahil 30 TL geçmeyeceğini beyan ettiler. Bende tamam dedim, ama demez olaydım, daha önce 35,90 TL gelen faturalarım, son 2 faturada birden 41,40 ve 46,50 TL tutarında gelince çok şaşırdım.

Vodafone'a sormak istiyorum bu nasıl kampanya? Kota artarken hani faturalar artmayacaktı. Hani 30 TL'yi geçmeyecekti, vatandaşı saf yerine koyup kandırmaya çalışıyorsanız yanılıyorsunuz. Bir yanlışlık varsa acilen bu yanlışlığın giderilip tarafıma bilgi verilmesini istiyorum.

Etiketler :

Bilgilendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Şubat
  19:41

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz talep/şikayetiniz için bize Vodafone hatlarından direkt 542 , diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşmanızı rica ederiz.

  Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Hüseyin B.
  09 Şubat
  21:23

  Şu Zamana Kadar Vodafone Firmasından ne yazık ki tarafıma dönülmedi, dönülmemesi halinde zaten aboneliğimi sonlandıracağım. Kampanya var dedikleri halde, yanlışlık olmuş beyefendi derlerse aboneliğimi yine sonlandıracağımı söylemek isterim.

 • 02 Şubat
  11:11

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.