Vodafone Faturalandırma Servisi Hatalı.

Ferhat A. |

02-12-2014 tarihinde tarifem yetersiz olduğu için Vodafone başvuru yapıp yükseltmek istedim. Fakat anlaşmanın cayma bedeli sebebiyle işlem yapmadım. 05-12-2014 tarihinde müşteri hizmetleri beni arayıp yükseltme ister misin diye sordular.

Anlaşma işlemini üstüne basa basa sordum. Herhangi bir bedel ödemeyeceğimi söyleyip tarifem Red extra ya yükseltildi. Faturam fazlasıyla geldi ve çözüm bulunmadı. Ses kayıtları incelenecek denildi ve SMS geldi 542'yi arayıp bilgi alabilirsiniz diye fakat yine çözüm yok. Sonuç itibariyle elveda Vodafone.

Etiketler :

Bilgilendirme Sorun Çözme/Yönlendirme Paket-Tarife Değişikliği Para İadesi Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Aralık
  19:57

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 18.12.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır.

  Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz.

  Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 16 Aralık
  11:38

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.