20 Temmuz 2013

Vodafone Faturadaki 80 TL'lik Fark!

12 aylık taahhüdüm bittikten sonra tekrar 12 aylık 1500 dk 45 TL tarifesine geçtim ve şuan güncel faturam 125 TL gözüküyor. Bu 80 TL'lik fark nereden çıktı? Eğer gerekli düzeltme yapılmazsa ilçe Tüketici Hakları Derneği'ne başvuracağım. Bu arada Vodafone müşteri hizmetleri de gereken özeni göstermeyip yardımcı olmadılar.

Sezer 207 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi22 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. Güncel fatura bilgileriniz faturanız kesilmeden sistemlerimize yansımadığını belirtmek isteriz. Bu bağlamda belirtmiş olduğunuz tutara yönelik incelemenin yapılabilmesi için öncelikle faturanızın sistemlerimize yansımış olması gerekmektedir. 506406xxxx numaralı hattınıza yönelik yapılan kontrollerde, fatura kesim tarihiniizn her ayın 15'i olduğu görülmüştür. Dönem sonu fatura bilginiz tarafınıza sms(kısa mesaj) ile bildirilmektedir. Bilgi sms(kısa mesaj) 'inden sonra şikayetinizin devamı durumunda tarafımıza iletmenizi rica ederiz Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi21 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön