12 Şubat 2014

Vodafone Faturada Ne Olduğu Belirsiz Bir Bedel Alıyor!

21 Şubat 2014 son ödeme tarihli faturamda bulunan "Avantaj Ücret(ler)i" adı altında yansıtılmış olan 1,40 TL ücretin sebebini sormak üzere müşteri temsilcisi ile görüşme yaptım. Vodafone müşteri
temsilcisi tarafından bunun geçen ay faturamın eksik hesaplanmış olmasından kaynaklanan 0,8 TL ücretin faizi olduğu belirtilmiştir.

GSM operatörünün muhasebecisi faturayı yanlış hesaplıyor. Sonra da bir sonraki aya hem yanlış hesaplanan bedel tahsil ediliyor hem de ekstradan ne olduğu belirsiz bir bedel yansıtılıyor. Yapılan bu uygulama haksız kazanç elde etme yönteminden başka bir şey değildir. Fazladan tarafıma yansıtılmış bu bedelin iptal edilerek tarafıma iadesini talep ediyorum.

Sedat 28 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi17 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 14.02.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 ya da 444 0 542 / diğer hatlardan 444 0 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından ""542"" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 40 kuruş; 444 0 542 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Sedat17 Şubat 2014

    BTK tarafından daha fazla denetim sağlanmalı

  • Vodafone Temsilcisi12 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön