Vodafone Faturada Ek Ücretler Alıyor!

Aslim Y. |

Bir süredir Vodafone kullanıcısıyım. Kullandığım tarifemi devamlı kontrol etmekteyim. her ay tarifemi bitiremeden faturam gelir. ancak faturamı kontrol ettiğimde devamlı fiyat artışı görmekteyim. Bu ay ki faturamda 2000 konuşmama 500 dk konuştum 2000 sms de 200 sms kullandım 2 gb ta 1 gb kullanım gördüğünüz üzere alacaklı olacağıma borçlu oluyorum bu nedir anlamadım?

Ciddi rakamda faturama haksız ücret yansıtmışlar. Diğer operatör daha iyiydi bu nedir anlamadım çok pişmanım bu operatöre geçtiğim için en kısa zamanda kapatacağım. Müşteri hizmetlerine bağlanmayı bile ücretli yapmışlar düşünün yani. Vodafone nereye gidiyor?

Etiketler :

Çağrı Merkezi Ücreti Fatura Gönderimi Vergi ve Ek Ücretler

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Aslim Y.
  26 Temmuz
  14:00

  vodafonda böyle..çok şaşırdım..insanlar gezi parkı diyorlar buda büyük sorun bunun içinde birlik olmak lazım soyuyorlar göz göre göre resmen

 • Aslim Y.
  24 Temmuz
  13:01

  2 kısa mesajdan 20 tl mi alıyorsunuz kesinlikle kabul etmiyorum..ince detaylı faturamı istiyorum inceleteceğim bu durumu avukatımla.

 • 24 Temmuz
  12:58

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 539827****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde 5664 kısa numarası olan Otokontrol adı altında hizmet veren servisten yararlandığınız ve faturanıza ücret yansıdığı tespit edilmiştir.İlgili firmaya 0212 3166060 numara üzerinden 6gün – Sabah 09:00-24:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş