07 Mart 2016

Vodafone Fatura Yükseltme Müşteri Temsilcisinin İlgisizliği Geri Döneceğiz Deyip, Asla Geri Dönüş Ya

Faturalı hat kullanırken taahhüdüm bitmek üzereydi bayiye sordum son bir gün kala müşteri. Hizmetlerini arayıp faturasız hatta geçirin isterseniz sonra tekrar faturalı hatta geçirebilirsiniz ya da başka operatöre taşıya bilirsiniz dedi. Bende yaptım 2 saat içinde faturasız hatta geçiş yaptım. 4 gün geçti ve müşteri. Hizmetlerini aradım Ortalama 20 TL faturam yüksekti nedenini sordum bana 1 yıllık devlete ödenen vergi dedi zaten her ay faturama 1.58 kr. Vergi yansıtılıyor o zaman bu vergi neden yansıtılıyor dediğimde bu ayrı dedi bana bende tekrardan o zaman önümüzdeki bütün yıl vergi ödemeyeceğim anlamınamı geliyor dedim hayır dedi yine vergi ödeyeceksiniz dedi. Böyle bir mantıksızlık olmayacağını söyledim çağrı merkezindeki arkadaş bana bu mantığı savundu dediklerini düşünmeyi defalarca reddetti bende dedim faturasız hatta geçerken bilgilendirme yapılmadı diye hala dönüş yapacaklar.

Aykut 72 Okunma

Cevaplar

  • Aykut10 Mart 2016

    Vodafone müşteri. Hizmetleri aramama ve kayıt oluşturmama rağmen, Şikayetvar.com üzerinden yazdığın şikayete dönüş nezaketinde bile bulunmadı.

  • Aykut06 Mart 2016

    Müşteri temsilcisi arkadaş Vodafone'den faturasız hatta geçerken devlet bizden 1 yıllık sizin verginizi peşin alıyor dedi ve sizde kullandığınız süre içinde yine devlete her ay vergi ödeyeceksiniz dedi. 1 yıllık benim vergimi peşin alıyorsa nasıl ben yine tekrar her ay vergi ödeyeceğim? Sizin söylediğinize göre zaten 1 yıllık peşin ödemişim? Geçen 1 yılda ödedim? o zaman bu vergi neden yoksa kendinize alıp parayı devletin vergisimi diyorsunuz? Bence müşterileriniz yazdıklarımı okuyup düşünmeli ben bir mantık bulamadım belki müşterileriniz bulur.! Daha önce de internet sinyal gitmesi içinde şikayette bulundum 4-5 ay oldu geri dönüş yapılacak. Hizmet veremeyecekseniz satış yapmayın!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön