30 Nisan 2013

Vodafone Fatura Yanlışlığının Düzeltilmesi!

21 mart - 21 nisan dönemi için bana 173 tl gibi bir borç geldi, ben 12/04/2013 tarihinde Avea ya geçtim. Ankara Etimesgut ta bulunan Özşeker şubenize giderek farklı bir aboneye geçmemde sıkıntı olur mu diye sordum, bana hiçbir sıkıntı olmaz , zaten herhangi bir sözleşmeniz yok dendi, bende bana söylenilen vodafone şube çalışanına güvenerek hemen yanında bulunan Avea bayisine girdim ve numara taşıma işlemini gerçekleştirdim. Fakat bana bugün 173 tl gibi bir fatura geldi, eğer ki bana cezalı duruma düşeceğim söylenmiş olsaydı ben geçiş işlemi yapmazdım, lütfen konuya ilgi gösterilmesini ve bana telefon yoluyla geri dönüş yapılmasını istiyorum.

Mithat 40 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi30 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Tarafımıza iletmiş olduğunuz mailinize istinaden, hattınıza yönelik incelemelerde bulunulmuş olup kullanmış olduğunuz abonelik paketi gereği abonelik tarihi itibariyle çıkan ilk dönem faturasında bundle(toplu süre) ücretinin günlük olarak hesaplandığını belirtmek isteriz. Ancak bu durum iptal sonrası dönem faturası için geçerli olmayıp, adınıza düzenlenmiş olan faturalarda sorun bulunmamaktadır. Ayrıca faturanızda kullanmakta olduğunuz kampanyanızdan cıkıs yapıkmıs olup, cayma bedeli ücreti yansımakta olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri,"

  • Vodafone Temsilcisi30 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön