Vodafone Fatura ve Cihaz Kampanyası!

Ebubekir A. |

Ben uzun yıllardır Vodafone red kullanıcısıyım ve yüksek miktarlarda fatura ödüyorum ödemelerim yurt dışına çıkmadığım sürece düzgündür. Şu son 8 ayda 4500 tl gibi rakam ödedim ve cihaz kampanyasından yararlanmak istedim yararlanmak için 6 ay olması gerekiyormuş ben yetkili istedim.

Yetkili beni 26 Şubat akşamı 23:00 dan sonra aradı biz sizin için gerekli işlemleri yapacağız dedi bende 2 hafta sonra diğer taahhüdümü bozup cihaz almaya kalktığımda alamadım ve bozduğum taahhüdü bana mal ettiler birde ayrıcalıklı müşterimizsiniz diyorsunuz yazık ayrıcalık sadece 7008 i aramak mı bu kadar vurdum duymazlık olmaz.

Etiketler :

Cihaz Kampanya

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ebubekir A.
  20 Mart
  01:12

  Peki sizin yetkiliniz yuzunden bana bu ay gelecek yuksek faturayi ne yapacagix bizde suc yok diyip aliyorsunuz. Ayrica 1 kere aradiniz ulasamadiniz tekrar arayabilirdiniz bu cok mu zor insanlar her zaman musaitolamiyor ne yazikki. Bana telefon ile gercek bir yetkili ulassin lutfen

 • 19 Mart
  19:52

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz.
  14.03.2013 tarihinde yapılan geri dönüşte tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır.

  Hattınızda kredi kartlı katılım koşullarına göre kampanyadan faydalabilmekte olup, aynı fatura döneminde acaip kampanyasına katıldığınız taktirde ceza sıfırlanacağı bilgisini iletmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Müşteri Hizmetleri

 • 19 Mart
  08:20

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.


  Saygılarımızla,
  Vodafone Müşteri Hizmetleri