25 Haziran 2013

Vodafone Fatura Uçmuş!

Her ay 20 ile 30 arası gelen faturam bu ay 195 lira geldi. Sadece 4 günlük paket aşım süresinde benim 3, 5 saat konuştuğumu söylüyorlar. Yaklaşık beş yıldır aynı tarife nasıl oluyor bu iş? Müşteri hizmetleri desen suratımıza kapatıyor ve üslupsuz şekilde konuşuyor.Şikayetim var!

Mehmet 33 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi26 Haziran 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, 542635****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde ücretlendirme şikayetiniz incelendiğinde tarifeniz kapsamında verilen dakikalarınızı aşmanız nedeni ile ücretlendirildiğiniz tespit edilmiştir.Tarafınıza paket kapsamında bilgilendirme smsleri 24 saat içersinde gönderilmiş olup,ücretlendirmenize yönelik müdahale edilemediğinin bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi25 Haziran 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön