09 Ekim 2014

Vodafone Fatura Tutarının 4 Katı Gelen Fatura Bedeli!

Senelerdir farklı numaralardan Vodafone kullanmaktayım. Akıllı telefon aldığımdan internet paketimde olsun diye 69 tl değerinde tarifeye geçiş yaptım. Ayda 4 gb internet, 1000 mesaj ve 1000 dk her yöne bu paketin sonucunda ay sonu 299 tl gibi aslında 5 ayda ödeyeceğim para bir ayda geldi.

Aradığımda sebebininde 631 adet fazladan mesaj attığımı söylüyorlar hepside yine aynı operatöre atılmış. Böyle saçmalık görmedim lütfen düzeltin şunu. Konuşma paketim bitince arayamıyorum internet paketim bitince face bile açamıyorum peki mesaj paketim bitince nasıl atmaya devam edebiliyorum?

Hünkar 1.132 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi13 Ekim 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 13.10.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi09 Ekim 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön