16 Eylül 2013

Vodafone Fatura Tutarında Yanlışlık Yaptı!

Vodafone self serviste yer alan bilgiye göre dakikalarımızın son kullanım tarihi her ayın 6'sı saat 03:00. Benim de ayın 6'sında saat 21:45'te yapmış olduğum fazla görüşme faturama yansımış. Normalde 03:00'de yenilenen dakikalardan gitmesi gereken değer ekstra dakika olarak bu ayın faturasına yansımış.

542 müşteri hizmetlerini arayarak çözemediğim bu ufacık yanlış anlaşılmanın devamlı bir Vodafone müşterisi olarak hızlı bir şekilde çözüleceğine inanıyorum. Bu ufak sorunun ortaya çıkardığı imaj bozulmasını düzelteceğinizi umuyorum.

Süleyman 26 Okunma

Cevaplar

  • Süleyman22 Eylül 2013

    hiç bir şekilde problemim çözülmedi.. yakın bi zamanda taahüdümü bozup başka bi hatta geçeceğim turkcell olabilir.

  • Vodafone Temsilcisi18 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili ücretlendirmede sorun olmadığı tarifenize uygun ücretlendirildiğiniz tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php? default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi17 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön