30 Temmuz 2013

Vodafone Fatura Sürekli Artıyor!

Şirketimizin Vodafone GSM firmasında 3 adet kurumsal hattı bulunmaktadır. 1 yıldır hatların faturaları yaklaşık olarak aynı tutar olarak gelmekteyken Mayıs 2013 faturası her zamanki tutarın 3 katı kadar geldi.

Faturayı ödedik ve itirazda bulunduk. Bu süreçte Haziran 2013 faturası da 4katı geldi. Hata kabul edildi.Mayısta yaptığımız fazla ödemeyi haziran için mahsup edip 40 TL 22/07/2013 de daha ödedik. Fakat hatlarımız o günden beri gün aşırı kesiliyor. Defalarca aradık sorun çözülemiyor. Yetkililere ulaşamıyoruz.

Yıldırır 36 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi15 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden,yapılan kontrollerde şikayetinize yönelik probleminizin giderildiği tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi30 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön