22 Nisan 2013

Vodafone Fatura Sorunu!

1 yıldan beri genç avantaj tarifenizi kullanıyorum ve 30 tl ödeme yapıyorum nisan 2013 tarihili faturamın tutarı 145 tl'dir bunun sebebini öğrenmek için mhz ile görüştüğümde bana taahhütümün bittiği ve bu yüzden standart paket faturası gönderildiği söylendi fakat tarafıma bununla ilgili herhangi bir mail veya sms gönderilmediği için faturalarım bu şekilde 145 tl olarak gönderildi mhz ile ilk görüşmemde ilgili sms gönderilmemiş bilgisini aldım bu konuda tarafıma herhangi bir bilgilendirme yapılmış olsaydı ben taahhüdümü yenileyip indirimli kullanmaya devam ederdim sonuçta ben saf değilim 30 ödemek varken neden 145 ödeyim?

Bu faturamın acilen eski tarife ücretinden düzenlenmesini rica eder konu ile ilgili aksi bir durumda yasal haklarımı kullanacağımı bildiririm.

Cetin 14 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 13.05.2013 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi22 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön