Vodafone Fatura Sorunu!

Miraç Ü. |

Sizi dava edeceğimi bildirmek isterim, çünkü Nisan ayı ödemesini yaptığımı ekte gönderdiğim dekontta görebilirsiniz. Söz konusu yapılan inisiyatif ve 6,30 TL ödeme de Nisan ayı içindir. Ben kendi kendime 7,60 TL ödeyip Nisan ayı ödemesidir diye niye faks çekiyorum? Faturamı takip etmeme gibi bir durum da söz konusu değil çünkü ben Mayıs ayında zaten hattı dondurmuştum çalışanınızın yönlendirmesi ile. Bu sebep ile mayıs ayı faturası diye bir durumda yok. Kendi çalışanınıza 10 kere sordum bu durumda başka hiçbir şey ödemeyeceğim değil mi diye evet dedi, ve 10 kere aradım ve takibimi yaptım. Zaten bu şekilde konuşma yapılmasa 1,30 TL olan devlet vergisini neden peşinen 6,30 olarak ödeyeyim?

Etiketler :

Personel Eksik Bilgilendirme Fatura Ödeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Aralık
  13:06

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.