01 Kasım 2014

Vodafone Fatura Sorunu!

Vodafone'a açtığım şikayet üzerine beni aradı. Fakat çağrı merkezine yaptığım şikayetten bile haberleri yoktu. Sadece şikayet üzerine aramışlar. Konuya vakıf olmayan E.. hanım beni ikna etmeye çalıştı. Aramışlar ulaşamamışlar ve mail SMS atmak akıllarına gelmemiş. GSM operatörünün ulaşamaması ayrı komik. Avukatla görüştüm. Dava açılmamış. Bir ücret yansıtılmamış. Faizi avukatlık masrafı olarak almaya çalıştılar. Vodafone borcu yoktur belgemi de göndermedi. Halen mağdurum. Tüketici Mahkemesine verdim.

İlhan 3.061 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi03 Kasım 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 03.11.2014 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi01 Kasım 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön