12 Şubat 2014

Vodafone Fatura Şoku Yaşattı!

49 TL'lik Red Classic tarifesini seçip hattımı Vodafone'a taşıdım. 1 ay geçti,fatura geldi,ödenmeyi bekliyor. Fatura tutarı 72.20 TL Paketi hiçbir şekilde aşmadım. Fatura detayında ekstra internet paketi yansımış. Tarifem 2 GB internet paketi içeriyor. O ay ki kullanımım 1 GB Ayrıca tarifemde internet kotası aşılamıyor,paket bittiğinde otomatik olarak duruyor.

Müşteri hizmetleriyle görüştüm. Taahhütsüz geçiş yapıldığı için böyle bir fatura çıktığını söylediler.
Ben de taahhütname imzaladığımı problemin bayi kaynaklı olduğunu belirttim. Faturamın son ödeme tarihi bu 17 Şubat Sorun çözülmeden ödemeyeceğim. Bu sorundan dolayı hattım kapanırsa;elimdeki belgelerle ilgili yerlere şikayetimi sunacağım.

Yasin 86 Okunma

Cevaplar

 • Yasin 15 Şubat 2014

  Vodafone hiçbir şekilde çözüm üretmedi. Konuyla ilgili bir geri dönüş dahi yapılmıyor. Mesaj atıp bizim geri aramamızı söylüyorlar. Aramalar ücretli. Şikayetimiz varken bile ekstra ücret ödüyoruz. Üstelik sorun çözülememişken.

 • Yasin 14 Şubat 2014

  Tarafıma ulaşmaya yönelik bir girişiminiz olmadı ki ulaşılamasın. Telefon numaram üyleğime bağlı olan ve şikayetime eklediğim numaramdır. Vodafone tarafından hiçbir çağrı ya da mesaj almadım. Ararsanız ulaşırsınız.

 • Vodafone Temsilcisi14 Şubat 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 2014-02-13 13:54:01 ve 2014-02-13 16:55:56 tarihlerinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Yasin 13 Şubat 2014

  Defalarca müşteri temsilcileriyle ve çeşitli yetkililerle görüşme yapılmasına rağmen problem çözülememiştir.

 • Vodafone Temsilcisi12 Şubat 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön