06 Nisan 2013

Vodafone Fatura Şoku!

Hattımın taahhüdü bittiği halde bana bilgi verilmedi ve ben yine 1000 dakikam varmış gibi konuşmaya devam ettim. Halbuki benim sadece 500 dakikam varmış. Benim bundan haberim yok. Bana herhangi bir mesaj yada başka bir şey gelmedi bunu bildiren. Bende konuşmaya devam ettim ve bana 180.90 TL fatura çıkarıp göndermişsiniz.

Adalet mi bu. şaka gibi fatura gönderiyorsunuz. Kayıt bıraktım buradan da yazıyorum biran önce faturamı kontrol edin ve hatanızı düzeltin. Bana herhangi bir bilgilendirme yapılmadı. ve ben bu faturayı ödemek zorunda değilim. Bu tamamen sizin hatanız. 500 dakikam bittiğinde gelen mesaj gibi kampanyanız taahhüdünüz bitmiştir diye mesaj da gelmeliydi.

Volkan 33 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi11 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 505682xxxx numaralı hattınızda yapılan incelemede 5 TL Dakika kampanyasının bittiğine dair bilgi mesajının tarafınıza gönderildiği tespit edilmiştir. ücretlendirilmenizde sorun bulunmamaktadır.

  • Vodafone Temsilcisi06 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön